Ecover

Firma Ecover byla založena v roce 1980 Fransem Bogaertsem a skupinou vědců, kterým se říká eko pionýři. Vznikla na malé zahradě ukryté v malém belgickém zemědělském městečku. Původním cílem bylo vymyslet takové čisticí produkty, které nebudou obsahovat fosfáty, a přispějí tak k redukci dopadu čisticích složek na životní prostředí. Záměr se podařil a firma Ecover je dnes světovým pojmem a synonymem ekologické drogerie.
Ecover byl první na světě, kdo představil bezfosfátový prací prostředek. Fosfáty jsou jinak zcela běžné přísady nejen do pracích prostředků, ale také pro přípravků na umývání nádobí. Tento jejich produkt si zanedlouho našel cestu do obchodů napříč celé Evropě. Výrobky Ecover jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi. Jsou tak ekologické, rozložitelné v přírodě, mají minimální toxicitu, navíc nedráždí pokožku a jsou vhodné i pro alergiky a osoby s citlivou kůží.
znacka-ecover-1Ecover byla také první firma na světě, která vybudovala ekologickou továrnu. Stojí od roku 1992 ve městě Malle v Belgii a její střecha je pokrytá kvetoucími rozchodníky. Ty poskytují izolaci, a tím šetří spotřebovanou energii na vytápění objektu. Pro zbytek potřebné energie využívá Ecover zelenou elektřinu. Díky této stavbě může firma pracovat s recyklovanými a recyklovatelnými materiály. V roce 2007 otevřel Ecover další továrnu se stejnými parametry, tentokrát v severní Francii.

 

SORTIMENT:
♥ PROSTŘEDKY NA NÁDOBÍ (jary, tablety do myčky, na oplachování do myčky)
♥ DOMÁCÍ ČISTIČE ( na podlahy, okna, univerzální,na koupelny, tekutý písek, na toalety)
♥ NA PRANÍ ( prášek univerzální, na barevné prádlo, bělící prášek, tekuté prášky, tablety na    praní, aviváže, odstraňovač skvrn)
♥ MÝDLO, ŠAMPÓN A SPRCHOVÝ GEL
♥ MYCÍ PASTA NA RUCE

ecover-products