Mydlové ořechy

Mýdlové ořechy jsou skvělou alternativou běžným pracím práškům. Jsou skvělou volbou nejen pro přírodu, v níž se dobře rozkládají, ale hlavně pro všechny, kdo odmítají používat pro tělo škodlivé silné chemické látky, které jsou obsažené v běžně dostupných pracích prostředcích. Mýdlové ořechy jsou vhodné i pro citlivou pokožku, nedráždí totiž kůži a nezpůsobují alergie. Jsou tak jemné, jak je jen možné. Prádlo perou šetrně, ale účinně a svým přírodním složením jsou ekologické a biologicky odbouratelné.
YELLOW AND BLUE PODS MÝDLOVÉ OŘECHY NA PRANÍ BALENÍ:

• 250gmýdlové ořechy 2
• 500g
• 1kg
Mýdlové ořechy Yellow and Blue jsou přírodní ekologickou alternativou k pracím práškům a gelům. Ořechy jsou velice jemné k pranému textilu a zároveň i k té nejcitlivější pokožce náchylné k alergiím i podráždění. Jemné složení také zaručuje univerzální použití, ořechy se mohou bez obav použít pro praní bílého, barevného i tmavého prádla, aniž by došlo k jeho poškození či vyšisování barev.
Mýdlové ořechy jsou bohaté na saponin, který při kontaktu s teplou vodou vytváří krémovou pěnu. Ta spolehlivě odstraní nečistoty a zároveň zachová barvu i strukturu praného textilu. Při použití mýdlových ořechů není třeba přidávat aviváž, saponin textilní vlákna přirozeně zjemní a usnadní tak i následné žehlení. Při praní na nižší teploty lze ořechy použít opakovaně; čím vyšší teplota, tím rychleji ztrácejí ořechy svou účinnost.
Mýdlové ořechy šetrně ale účinně perou prádlo, změkčují jeho strukturu a zároveň jsou šetrné pokožce těla i k životnímu prostředí. Obsažený saponin se při kontaktu s odpadními vodami začne rozkládat na přirozeně se vyskytující se látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

mýdlové ořechy

Použití: Mýdlové ořechy jsou vhodné pro praní bílé, barevného i tmavého prádla při 30°C- 95°C.
Tip: Při použití mýdlových ořechů není nutné přidávat aviváž. Pokud chcete prádlo provonět, pokapte textilní sáček oblíbeným éterickým olejem.
Dávkování: Do přiloženého textilního sáčku vložte podle míry znečištění prádla 2- 4 mýdlové ořechy a vložte do bubnu pračky.

PRODUKTY Z MÝDLOVÝCH OŘECHŮ V NAŠEM SORTIMENTU:
♥  BĚLÍCÍ PRÁŠEK PUER
♥ ODSTRAŇOVAČ VODNNÍHO KAMENE
♥ BIOLOGICKÝ ČISTIČ ODPADU
♥  UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ
♥  GEL NA NÁDOBÍ
♥ PRACÍ PRÁŠEK