Jaruščiny peřinky

Krásné peřinky a bochánky na sezení, ušité s láskou a dovedené k naprosté dokonalosti, aby vám ulevily od bolesti, dobře se vám usínalo a relaxovalo.

 
Vybírat můžete z těchto druhů:
Jaruščina peřinka 2 v 1 – je peřinka, která je ušita z bavlny s výplní polyesterových kuliček. Kuličky je možné zaměnit za slupky z pohanky a hned máte 3 v 1. Všitý skrytý zip Vám umožní lepší manipulaci při vyjmutí náplně. Každá peřinka má všitou kapsičku, do které jsou vložené drahé kameny jako je např. Růženín, Ametyst, Křišťál a pod.. Kamínky máte vždy po ruce např. při relaxaci nebo chvilce s knížkou.
Rozměry – 40 x 40 cm, nebo 45 x 45 cm

Pro úlevu od bolesti – Jsou peřinky s náplní pohankových slupek různých rozměrů.Vhodné k nahřátí v mikrovlnné troubě, nebo je můžete zchladit v mrazničce a přikládat na bolestivá místa. Na zánětlivá horká místa pohanku nenahřívejte, spíše ji zchlaďte. Všitý zip vám umožní lepší manipulaci při vyjmutí náplně.
Rozměry – 15 x 45 cm, 20 x 40cm,

Pro děti- Peřinka je určená všem dětem, které zlobí bříško nebo potřebují jen lépe usnout. Příjemně teplá peřinka jemně šustí a uklidňuje.
Rozměry – 14 x 20 cm

Pro krásné sny – Peřinka je naplněna směsí z pohankových slupek, snítky levandule a meduňky doplněna o polyesterové kuličky. Má také všitý zip pro snadnou manipulaci. Náplň je ušita z pevné bavlny pro lepší ochranu bylin.
Rozměry – 30 x 45 cm

Sedací polštáře
Bochánky jsou určené k Vaší potěše duše a těla. Jsou ušité z příjemné bavlny a naplněny pohankovými slupkami. Obal má všitý skrytý zip pro lepší manipulaci k vyjmutí náplně a všitou úchytku. Jsou velmi vhodné pro děti , které se rády hrají na zemi.
Rozměry: Průměr – 30 nebo 34 cm
Výška – 15 , 18 nebo 20cm.
Váha – cca 2,5kg